Vranec & Chardonnay

430 ден

Уживајте во вкусовите на неодоливиот Vranec и неизбежното Chardonnay Smolnik по специјална цена од само 430 денари за пакет од 2 шишиња. На здравје со вината на подрум ПОПОВИ.

Share
Категорија: